Twój Click2Go Carsharing

Franczyza w Twoim mieście

pojazdy click2go

Franczyza Click2Go

Carsharing Click2Go
Wynajem aut na minuty w oparciu o autorską i własna aplikację natywną (Android, iOS). Na rynku poznańskim jesteśmy niekwestionowanym liderem jeśli chodzi o jakość i dostępnośc do usługi. W swojej flocie posiadamy ponad 100 ekologicznych samochodów Toyota Yaris Hybrid. 
więcej o Click2Go

Oferta franczyzowa
Otwórz oddział Click2Go w swoim mieście i prowadź innowacyjny biznes. Korzystaj z naszego niezawodnego systemu Aplikacja - Back-end. Dostarczymy Tobie niezbędne narzędzia dzięki, którym przedsięwzięcie będzie bezpieczne i skuteczne.
więcej o aplikacji

Wymogi i standardy
Naszym nadrzędnym celem jest utrzymanie wysokiej jakości naszych usług i stabilny wzrost ich dostępności. Od naszych franczyzobiorców wymagamy przestrzegania standardów naszej marki. Szczególnie istotną kwestią jest odpowiednio wysoka liczebność floty.
więcej o dostępności

Korzyści
Nasi Franczyzobiorcy otrzymują kompletne narzędzie do prowadzenia oddziału Click2Go. Globalny marketing i partnerstwa (np. BP), które dynamizują przyrost liczby użytkowników i wpływają na systematyczny wzrost przychodów z działalności.
więcej o Partnerstwie   Click2Go na doby

Jak zostać franczyzobiorcą ?
Wszystkich zainteresowanych przystąpieniem do sieci Click2Go, prosimy o wysłanie poniższego formularza. Jeżeli lokalizacja będzie w kręgu naszych zainteresowań, skontaktujemy się, aby omówić kilka podstawowych kwestii. Następny etap to spotkanie podczas, którego określamy sposób współpracy. Jeśli zdecydujemy sie na podpisanie umowy, określamy harmonogram wdrożenia i przystępujemy do jego realizacji.

Yaris_big
Yaris_big
Yaris_big
Yaris_big
Yaris_big

Wyślij zgłoszenie uzupełniając formularz lub wyślij e-mail:

 

biuro@click2go.pl

C2G sp. z o. o.
ul. Romana Maya 1
61-371 Poznań

W naszej firmie dane osobowe klientów podlegają ochronie. Przywiązujemy szczególną wagę do ochrony prywatności klientów w związku z czym zapraszamy do zapoznania się z polityką prywatności realizowaną na stronie internetowej. Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”). W związku z powyższy podajemy Pani/Panu informacje o przetwarzaniu Pani/Pana danych osobowych i wskazujemy na jakich zasadach przetwarzanie to się odbywa. POLITYKA PRYWATNOŚCI Jednocześnie pragniemy poinformować, że korzystanie z naszej strony internetowej odbywa się zgodnie z polityką cookies. POLITYKA PLIKÓW COOKIES