#1 Click2Go Carsharing. Kim jesteśmy ?

Październik 3, 2017 Paweł Sobkowiak

Carsharing

Wiele ostatnio w naszym pięknym mieście mówi się o carsharingu. Fantastyczna sytuacja, kiedy to Poznań małymi krokami ma zakusy by stać się „smart miastem”. Jako Click2Go wspieramy te działania z całych sił. Co więcej chcemy do tego dołożyć swoją i to dość dużą cegiełkę. Ale do rzeczy…

Transport miejski zmienia się i to w bardzo szybkim tempie. Kiedyś autobusy, potem tramwaje. Jakiś czas temu rozpoczęła się era „posiadania” i każdy musiał mieć własne 4 kółka. Kiedy miasta zakorkowały się od tego „posiadania” ludzie wracają do tramwaju, taxi, Ubera, rowerów miejskich (latem).

Dla niektórych to jednak zbyt mało i potrzebują rozwiązania bardziej elastycznego i ‚superdostępnego”. Chcieliby po prostu wsiąść i jechać ale niekoniecznie już swoim autem, bo nie ma już miejsca na osiedlu, bo ubezpieczenie drogie no i opony oczywiście. W tą niszę doskonale wkomponowuje się carsharing. Zasada „mniej posiadania-więcej używania” doskonale oddaje jego ideę. Paradoksalnie to, że nie mam własnego samochodu daje mi więcej swobody, a wcale nie muszę z auta rezygnować. Przemieszczam się szybko i sprawnie, a na dodatek taniej niż dotąd. Jeśli na dodatek mogę dzięki temu wpłynąć pozytywnie na środowisko oraz komfort życia i przebywania w mieście, tym lepiej.

Mniej samochodów w mieście, czyste powietrze, szybki transport, duża dostępność, niski koszt, niezależność, innowacja, namiastka smart-miasta…etc. Wciąż się wahasz ?

 Click2Go

W odpowiedzi na zapotrzebowania mieszkańców naszego miasta postanowiliśmy jako spółka C2G sp. z o.o., rozpocząć projekt carsharingu pod marką Click2Go. Jako rodowici poznaniacy stawiamy oczywiście na jakość. Jakość nie w pustych słowach, a w produkcie. Przeanalizowaliśmy dokładnie wszystkie aspekty współdzielenia pojazdów w Europie i w Polsce. Postawiliśmy przed sobą bardzo ambitne zadanie zbudowania całego systemu od podstaw. Chcemy wprowadzić na rynek produkt unikalny i przede wszystkim dający naszym użytkownikom jak najlepsze wrażenia. Badając rynek główny nacisk kładliśmy właśnie na doświadczenia użytkowników. Po wielu miesiącach prac udało nam się zaprojektować stabilne i skuteczne narzędzie.

Za kilka tygodni mieszkańcy Poznania jako pierwsi w Polsce będą mieli możliwość skorzystania z Click2Go. Click2Go to nie tylko aplikacja do otwierania i zamykania auta. W naszej aplikacji będziecie mogli skorzystać z szeregu pomocnych funkcji o których dowiecie już niedługo. Nadchodzi rewolucja.

Za kilka lat widzimy się wśród liderów carsharingu oraz innych rozwiązań wspierających smart-miasto nie tylko tu w Poznaniu, skąd się wywodzimy, ale i w całej Polsce. Głęboko wierzymy, że tak będzie.

#jestemtu

Podziel się
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook
Google+
Google+
https://www.click2go.pl/click2go-carsharing/
Twitter
Pinterest
Instagram